Blog

Jak przygotować ogród zimowy na jesień?

Możliwość obcowania z naturą i obserwowania jej każdego dnia, to wspaniała korzyść jaką niesie za sobą korzystanie z ogrodu zimowego. Niestety, pIerwszy dzień jesieni jest nieuchronną zapowiedzią coraz chłodniejszych dni.

Ogrzewanie ogrodów zimowych

Ogrzewanie ogrodów zimowych

19 września 2019

Wszelkiego rodzaju szklane zabudowy, stanowiące dodatkową powierzchnię uzytkową budynków, to wciąż rosnący trend w architekturze. Powstające w ten sposób pomieszczenia aranżowane są na wiele różnych sposobów.

Wentylacja dla palarni kawy

Wentylacja dla palarni kawy

30 sierpnia 2019

Zapach świeżo jest powszechnie uwielbiany. Jest on na tyle atrakcyjny, iż bardzo często wykorzystywany jest jako element poprawiający wyniki sprzedaży w sklepach czy nawet nieruchomości na rynku wtórnym. Jednak bardzo wysoka intensywność aromatu oraz ciepło jakie wytwarzane jest podczas palenia kawy jest problemem, z którym palarnie kawy muszą sobie poradzić.

Nowoczesne wiaty samochodowe

Nowoczesne wiaty samochodowe

14 sierpnia 2019

Standardem dla większości gospodarstw domowych w Polsce staje się posiadanie więcej niż jednego samochodu. Często każdy członek rodziny posiada własny pojazd. Niestety, większość domów budowano w czasach, gdy o takim luksusie można było tylko pomarzyć i niewiele z nich może pochwalić się więcej niż jednym miejscem garażowym.

Daszki z poliwęglanu - rozwiązanie wszechstronne

Daszki z poliwęglanu to uniwersalne, funkcjonalne, trwałe, a także estetyczne rozwiązanie, które pozwoli skutecznie ochronić: drzwi, okna, baseny, schody czy balkony lub tarasy przed opadami atmosferycznymi oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Świetliki dachowe przemysłowe - jak wybrać?

Koszty inwestycyjne stanowią nierozłączny element prowadzenia niemalże każdego rodzaju firmy. Koszty te ponoszone są zarówno w pierwszym, jak również w kolejnych etapach działalności.