Blog

Świetlik dachowy do łazienki

Łazienka jest najbardziej prywatnym miejscem w całym domu. Każdy domownik ze swojej łazienki chce korzystać w poczuciu komfortu, nie martwiąc się o kwestie praktyczne.

Sposób na ciemną kuchnię

Sposób na ciemną kuchnię

11 grudnia 2019

Jak pokazują obecne trendy mieszkaniowe, pragniemy mieszkać luksusowo, funkcjonalnie i uwielbiamy przy tym rozwiązania niestandardowe. Coraz bardziej popularne stają się pomieszczenia w ciemnych kolorach.

Świetlik dachowy w biurze

Świetlik dachowy w biurze

11 grudnia 2019

Współczesne biurowce coraz częściej charakteryzuje bardzo ciekawy design oraz innowacyjność. Architekci i deweloperzy aby sprostać nieustannie udoskonalają projekty, oferując rozwiązania zarówno funkcjonalne jak i stanowiące urozmaicenie miejskiej infrastruktury.

Dom w stylu skandynawskim - jak go zaprojektować?

Domy w stylu skandynawskim to niezwykle efektowne połączenie tradycji z nowoczesnością. Ich wygląd zdefiniowany jest przede wszystkim warunkami klimatycznymi - krótkim dniem, długą nocą i obfitymi opadami śniegu.

Co zrobić kiedy świetliki dachowe parują?

Wilgotność powietrza w domu lub mieszkaniu związana jest z wieloma czynnościami wykonywanymi każdego dnia. Najczęściej wilgotność powietrza rośnie na skutek prania, gotowania oraz kąpieli.

Duże świetliki dachowe

Duże świetliki dachowe

22 pażdziernika 2019

Duży może więcej. To powiedzenie jest bardzo trafne jeżeli chodzi o produkt jakim są świetliki dachowe. Większe przeszklenia stanowią atrakcyjny element fasady budynku, są bardzo ciekawym elementem wnętrza, a także zapewniają dużą dawkę doświetlenia.