Blog

Jak stworzyć eko dom?

Jak stworzyć eko dom?

29 lipca 2020

Wzrost świadomości w zakresie ekologii, to coraz silniejszy trend w społeczeństwach na całym świecie. Coraz częściej zwracamy uwagę na środowisko naturalne w codziennym życiu.

Świetliki dachowe otwierane - największe korzyści

Otwierane świetliki dachowe to estetyczne i funkcjonalne elementy konstrukcyjne. Poprawiają estetykę budynku oraz poziomu komfortu.

Świetliki dachowe dla szkół

Uczniowie zarówno szkół podstawowych jak i uczelni wyższych, spędzają sporą część dnia w klasie.

Nachylenie dachu, a instalacja świetlików dachowych

Świetliki oraz okna dachowe stanowią coraz popularniejsze rozwiązanie, umożliwiające dodatkowe doświetlenie pomieszczenia.

Parowanie świetlików dachowych

Korzyści jakie niesie za sobą wykorzystanie świetlików dachowych w budownictwie mieszkaniowym jest wiele. Oprócz samego doświetlenia pomieszczeń oraz komfortu cieplnego, świetlik dachowy stanowi również atrakcyjny dodatek do wyglądu nieruchomości.

Świetlik dachowy do domu - na co zwrócić uwagę?

Nowoczesne projekty stanowią coraz silniejszy trend w budownictwie, zarówno jeżeli chodzi o budynki o charakterze komercyjnym, jak również domy jednorodzinne. Ostatnie lata to zdecydowany krok w kierunku budownictwa energooszczędnego oraz rozwiązań wspierających środowisko naturalne. Duże przeszklenia oraz duża ilość światła naturalnego wewnątrz budynków mieszkalnych, to rozwiązania bardzo na czasie - zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło