Blog

Świetlik dachowy w domu

Świetlik dachowy w domu

24 czerwca 2019

Światło naturalne bardzo dobrze wpływa na samopoczucie. Promienie słoneczne w pomieszczeniu poprawiają nastrój, uspakajają oraz nadają wnętrzu świeżego, przestronnego wyglądu. Świetliki dachowe w budownictwie mieszkalnym to wiele różnych korzyści, których nie zawsze jesteśmy świadomi.

Jak dbać o ogród zimowy?

Jak dbać o ogród zimowy?

18 czerwca 2019

Ogrody zimowe wykonywane przez naszą firmę zbudowane są z najwyżej jakości materiałów, odpornych na korozję. Zastosowanie mocnego szkła to gwarancja odporności na wszelkie warunki atmosferyczne oraz bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz, o każdej porze roku.

Bezpieczne świetliki dachowe - czyli jakie?

Montaż świetlików dachowych w budynku mieszkalnym to kilka bardzo istotnych korzyści. Będąc jeszcze na etapie projektowym, skupiamy się przede wszystkim na walorach estetycznych oraz maksymalizacji korzyści wynikającej z dodatkowego doświetlenia pomieszczenia (lub pomieszczeń).

Systemy wentylacji przemysłowej

Procesy produkcji oraz funkcjonowanie obiektów przemysłowych w wielu branżach, generuje znaczne ilości ciepła. Sprawnie funkcjonujący system wentylacji to nie tylko kwestia utrzymania odpowiednich warunków w obiektach takich jak np. w hale produkcyjne. Skuteczne odprowadzanie ciepłych mas powietrza to również kwestia bezpieczeństwa, przebywających wewnątrz ludzi.

Jakość powietrza wewnątrz

Jakość powietrza wewnątrz

18 kwietnia 2019

Temat jakości powietrza, nie tylko tego na zewnątrz, ale również panującego w pomieszczeniach, to coraz częściej poruszany temat. Ponieważ, według wszelkich statystyk, wewnątrz spędzamy coraz więcej czasu, coraz częściej interesujemy się właśnie jakością powietrza panującego w pomieszczeniach zamkniętych. Jednak dlaczego dobrej jakości powietrze jest ważne?

Więcej zdrowia

Więcej zdrowia

15 kwietnia 2019

Wiosna już się rozpoczęła. Jednak dopiero nadchodzące dni, według zapowiedzi synoptyków mają przynieść prawdziwą, wiosenną pogodę z temperaturami sięgającymi nawet 22°C. Ponieważ wiosna to bardzo pozytywny czas, kiedy bardzo chętnie spędzamy czas na zewnątrz w niniejszym artykule chcielibyśmy skupić się na korzystnym wpływie obcowania z naturą na zdrowie.