Blog

Wentylacja pomieszczeń biurowych i komercyjnych

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dostarczenie człowiekowi świeżego powietrza o odpowiedniej jakości. Rzadko jednak zastanawiamy się nad złożonością tego zagadnienia. Metody przewietrzania oraz optymalne parametry klimatu pozostają tajemnicą dla większości ludzi.

Pasma świetlne do hal przemysłowych

Powszechnie wiadomo jak ważna jest rola naturalnego światła w życiu codziennym i jak duży wpływ ma na ludzki organizm i jego funkcjonowanie. Promienie słoneczne są najzdrowszym i jednocześnie najtańszym źródłem światła. Nie tylko poprawia samopoczucie i ma pozytywny wpływ na zdrowie, ale także może zwiększać efektywność i wydajność w pracy.

Świetlik dachowy do łazienki

Łazienka jest najbardziej prywatnym miejscem w całym domu. Każdy domownik ze swojej łazienki chce korzystać w poczuciu komfortu, nie martwiąc się o kwestie praktyczne.

Sposób na ciemną kuchnię

Sposób na ciemną kuchnię

11 grudnia 2019

Jak pokazują obecne trendy mieszkaniowe, pragniemy mieszkać luksusowo, funkcjonalnie i uwielbiamy przy tym rozwiązania niestandardowe. Coraz bardziej popularne stają się pomieszczenia w ciemnych kolorach.

Świetlik dachowy w biurze

Świetlik dachowy w biurze

11 grudnia 2019

Współczesne biurowce coraz częściej charakteryzuje bardzo ciekawy design oraz innowacyjność. Architekci i deweloperzy aby sprostać nieustannie udoskonalają projekty, oferując rozwiązania zarówno funkcjonalne jak i stanowiące urozmaicenie miejskiej infrastruktury.

Dom w stylu skandynawskim - jak go zaprojektować?

Domy w stylu skandynawskim to niezwykle efektowne połączenie tradycji z nowoczesnością. Ich wygląd zdefiniowany jest przede wszystkim warunkami klimatycznymi - krótkim dniem, długą nocą i obfitymi opadami śniegu.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło