Blog

Gdzie umieścić świetlik dachowy?

Świetliki dachowe to świetne uatrakcyjnienie budynków mieszkalnych. Z jednej strony podnoszą one walory estetyczne jego bryły i powiększają optycznie pomieszczenia, z drugiej zaś sprawiają iż w domu żyje się przyjemniej.

Zdrowsze pomieszczenia

Zdrowsze pomieszczenia

30 listopada 2018

Światło naturalne towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Tysiące lat ewolucji, ogromny postęp technologiczny ostatnich dziesiątek lat i coraz nowocześniejszy styl życia wciąż nie wpłynęły na tę współzależność natury i organizmu ludzkiego.

Sposób na wyjątkowe wnętrze

Sposób na wyjątkowe wnętrze

26 listopada 2018

Rynek nieruchomości oraz branża budowlana w Polsce mają się bardzo dobrze. Stabilna sytuacja na rynku pracy i wzrost gospodarczy sprawiają, że Polacy coraz częściej rezygnują z wynajmu i decydują się na zakup własnego mieszkania lub budowę domu.

Oddymianie klatek schodowych

Oddymianie klatek schodowych

30 pażdziernika 2018

Klatka schodowa w każdym budynku, zarówno mieszkalnym jak i komercyjnym, w sytuacjach awaryjnych oraz w razie pożaru stanowi bardzo ważną drogą ewakuacyjną. To także droga dostępowa dla ekip ratunkowych.

Zadaszenia poliwęglanowe - dlaczego warto?

Zadaszenia poliwęglanowe w postaci wiat czy daszków nad wejściami stosowane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i obiektów komercyjnych. Co decyduje o tak dużej popularności tego materiału?

Światło naturalne w pomieszczeniu

Jaką rolę pełni światło naturalne w życiu człowieka? Jaką rolę pełni światło naturalne w życiu człowieka? Czy działa na nasze zdrowie, a może wpływa na budżet domowy? Jak zapewnić więcej światła naturalnego w swoim domu?