Blog

Instalacja systemu doświetlenia - co należy wiedzieć?

Wybór odpowiedniego systemu doświetlenia może mieć znaczący wpływ na jego efektywność. Jest to szczególnie istotne w przypadku obiektów o charakterze komercyjnym lub przemysłowym. Jednym z najbardziej kluczowych elementów dla inwestora, często wciąż pozostaje cena. Warto jednak podkreślić, iż niezwykle ważnymi czynnikami, na które należy zwrócić uwagę są również jakość wykonania oraz wydajność świetlików dachowych, a więc związane z nimi oszczędności długoterminowe.

Jak poprawić jakość powietrza wewnątrz?

Jakość powietrza, którym oddychamy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Boimy się smogu i spacerów po mieście, gdy jakość powietrza odbiega od zalecanych norm. Nie zdajemy sobie jednak często sprawy z tego, że wewnątrz pomieszczeń, zarówno domowych, jak i biurowych, powietrze jest często  jeszcze gorszej jakości niż na zewnątrz. Co o tym decyduje i co sami możemy zrobić, aby poprawić jakość powietrza wewnątrz - podpowiadamy.

Wentylacja pomieszczeń biurowych i komercyjnych

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dostarczenie człowiekowi świeżego powietrza o odpowiedniej jakości. Rzadko jednak zastanawiamy się nad złożonością tego zagadnienia. Metody przewietrzania oraz optymalne parametry klimatu pozostają tajemnicą dla większości ludzi.

Pasma świetlne do hal przemysłowych

Powszechnie wiadomo jak ważna jest rola naturalnego światła w życiu codziennym i jak duży wpływ ma na ludzki organizm i jego funkcjonowanie. Promienie słoneczne są najzdrowszym i jednocześnie najtańszym źródłem światła. Nie tylko poprawia samopoczucie i ma pozytywny wpływ na zdrowie, ale także może zwiększać efektywność i wydajność w pracy.

Świetlik dachowy do łazienki

Łazienka jest najbardziej prywatnym miejscem w całym domu. Każdy domownik ze swojej łazienki chce korzystać w poczuciu komfortu, nie martwiąc się o kwestie praktyczne.

Sposób na ciemną kuchnię

Sposób na ciemną kuchnię

11 grudnia 2019

Jak pokazują obecne trendy mieszkaniowe, pragniemy mieszkać luksusowo, funkcjonalnie i uwielbiamy przy tym rozwiązania niestandardowe. Coraz bardziej popularne stają się pomieszczenia w ciemnych kolorach.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło