Blog

Co zrobić kiedy świetliki dachowe parują?

Wilgotność powietrza w domu lub mieszkaniu związana jest z wieloma czynnościami wykonywanymi każdego dnia. Najczęściej wilgotność powietrza rośnie na skutek prania, gotowania oraz kąpieli.

Duże świetliki dachowe

Duże świetliki dachowe

22 pażdziernika 2019

Duży może więcej. To powiedzenie jest bardzo trafne jeżeli chodzi o produkt jakim są świetliki dachowe. Większe przeszklenia stanowią atrakcyjny element fasady budynku, są bardzo ciekawym elementem wnętrza, a także zapewniają dużą dawkę doświetlenia.

Jak przygotować ogród zimowy na jesień?

Możliwość obcowania z naturą i obserwowania jej każdego dnia, to wspaniała korzyść jaką niesie za sobą korzystanie z ogrodu zimowego. Niestety, pIerwszy dzień jesieni jest nieuchronną zapowiedzią coraz chłodniejszych dni.

Ogrzewanie ogrodów zimowych

Ogrzewanie ogrodów zimowych

19 września 2019

Wszelkiego rodzaju szklane zabudowy, stanowiące dodatkową powierzchnię uzytkową budynków, to wciąż rosnący trend w architekturze. Powstające w ten sposób pomieszczenia aranżowane są na wiele różnych sposobów.

Wentylacja dla palarni kawy

Wentylacja dla palarni kawy

30 sierpnia 2019

Zapach świeżo jest powszechnie uwielbiany. Jest on na tyle atrakcyjny, iż bardzo często wykorzystywany jest jako element poprawiający wyniki sprzedaży w sklepach czy nawet nieruchomości na rynku wtórnym. Jednak bardzo wysoka intensywność aromatu oraz ciepło jakie wytwarzane jest podczas palenia kawy jest problemem, z którym palarnie kawy muszą sobie poradzić.

Nowoczesne wiaty samochodowe

Nowoczesne wiaty samochodowe

14 sierpnia 2019

Standardem dla większości gospodarstw domowych w Polsce staje się posiadanie więcej niż jednego samochodu. Często każdy członek rodziny posiada własny pojazd. Niestety, większość domów budowano w czasach, gdy o takim luksusie można było tylko pomarzyć i niewiele z nich może pochwalić się więcej niż jednym miejscem garażowym.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło