Blog

Świetlik dachowy w biurze

Świetlik dachowy w biurze

11 grudnia 2019

Współczesne biurowce coraz częściej charakteryzuje bardzo ciekawy design oraz innowacyjność. Architekci i deweloperzy aby sprostać nieustannie udoskonalają projekty, oferując rozwiązania zarówno funkcjonalne jak i stanowiące urozmaicenie miejskiej infrastruktury.

Dom w stylu skandynawskim - jak go zaprojektować?

Domy w stylu skandynawskim to niezwykle efektowne połączenie tradycji z nowoczesnością. Ich wygląd zdefiniowany jest przede wszystkim warunkami klimatycznymi - krótkim dniem, długą nocą i obfitymi opadami śniegu.

Co zrobić kiedy świetliki dachowe parują?

Wilgotność powietrza w domu lub mieszkaniu związana jest z wieloma czynnościami wykonywanymi każdego dnia. Najczęściej wilgotność powietrza rośnie na skutek prania, gotowania oraz kąpieli.

Jak przygotować ogród zimowy na jesień?

Możliwość obcowania z naturą i obserwowania jej każdego dnia, to wspaniała korzyść jaką niesie za sobą korzystanie z ogrodu zimowego. Niestety, pIerwszy dzień jesieni jest nieuchronną zapowiedzią coraz chłodniejszych dni.

Ogrzewanie ogrodów zimowych

Ogrzewanie ogrodów zimowych

19 września 2019

Wszelkiego rodzaju szklane zabudowy, stanowiące dodatkową powierzchnię uzytkową budynków, to wciąż rosnący trend w architekturze. Powstające w ten sposób pomieszczenia aranżowane są na wiele różnych sposobów.

Wentylacja dla palarni kawy

Wentylacja dla palarni kawy

30 sierpnia 2019

Zapach świeżo jest powszechnie uwielbiany. Jest on na tyle atrakcyjny, iż bardzo często wykorzystywany jest jako element poprawiający wyniki sprzedaży w sklepach czy nawet nieruchomości na rynku wtórnym. Jednak bardzo wysoka intensywność aromatu oraz ciepło jakie wytwarzane jest podczas palenia kawy jest problemem, z którym palarnie kawy muszą sobie poradzić.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło