Blog

Jakość powietrza wewnątrz

Jakość powietrza wewnątrz

18 kwietnia 2019

Temat jakości powietrza, nie tylko tego na zewnątrz, ale również panującego w pomieszczeniach, to coraz częściej poruszany temat. Ponieważ, według wszelkich statystyk, wewnątrz spędzamy coraz więcej czasu, coraz częściej interesujemy się właśnie jakością powietrza panującego w pomieszczeniach zamkniętych. Jednak dlaczego dobrej jakości powietrze jest ważne?

Więcej zdrowia

Więcej zdrowia

15 kwietnia 2019

Wiosna już się rozpoczęła. Jednak dopiero nadchodzące dni, według zapowiedzi synoptyków mają przynieść prawdziwą, wiosenną pogodę z temperaturami sięgającymi nawet 22°C. Ponieważ wiosna to bardzo pozytywny czas, kiedy bardzo chętnie spędzamy czas na zewnątrz w niniejszym artykule chcielibyśmy skupić się na korzystnym wpływie obcowania z naturą na zdrowie.

Ogród zimowy - korzyść dla domu i środowiska

Coraz więcej mówi się o zaletach ogrodów zimowych. Ten rodzaj konstrukcji doceniany jest przez wielu inwestorów oraz wykorzystywany przy różnego rodzaju projektach. Faktem również jest, iż najczęściej wymieniane korzyści związane z budową ogrodu zimowego (nazywanego niekiedy werandą) oscylują głównie wokół jego walorów estetycznych, poprawy wyglądu bryły budynku oraz korzyści związanych z możliwościami aranżacyjnymi.

Jak dobudować ogród zimowy?

Dobudowanie ogrodu zimowego do istniejącego budynku to wspaniała inwestycja. Dobrze wkomponowany i wykonany ogród zimowy, może znacznie wzbogacić i poprawić walory estetyczne zewnętrznej fasady budynku, nadać mu nieco nowocześniejszy charakter oraz stworzyć nowe wspaniałe wnętrze, które cieszyć będzie każdego dnia.

Jakość powietrza w pomieszczeniu

Jakość powietrza w pomieszczeniach staje się coraz częściej poruszanym tematem, zarówno w odniesieniu do domów i mieszkań jak i pomieszczeń w pracy. Niniejszy artykuł chcielibyśmy poświęcić właśnie tematowi powietrza i postarać się zebrać kilka najważniejszych czynników mówiących o tym, dlaczego należy dbać o jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy.

Najlepsze położenie dla ogrodu zimowego

Decyzję o umiejscowieniu ogrodu zimowego, oczywiście najlepiej podejmować już na etapie projektowym całej bryły budynku. Istnieje wówczas możliwość niemalże nieograniczonego wyboru odnośnie położenia oraz możliwość odpowiedniego wrysowania projektu, na mapie działki.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło