Blog

Wentylacja mechaniczna, a naturalna

Skuteczna wentylacja umożliwia stworzenie komfortowego i bezpiecznego środowiska dla zdrowia pracowników, na halach magazynowych i produkcyjnych. Odpowiedni przepływ powietrza wspomaga procesy produkcyjne i magazynowe, redukując awaryjność urządzeń, marginalizując zanieczyszczenia i zapylenie powietrza.

Świetliki dachowe otwierane - dlaczego warto?

Świetliki dachowe znajdują zastosowanie zarówno w pomieszczeniach przemysłowych, jak i mieszkalnych. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się jako element składowy oświetlenia pomieszczeń, stając się atrakcyjnym źródłem naturalnego światła.

Gdzie umieścić świetlik dachowy?

Świetliki dachowe to świetne uatrakcyjnienie budynków mieszkalnych. Z jednej strony podnoszą one walory estetyczne jego bryły i powiększają optycznie pomieszczenia, z drugiej zaś sprawiają iż w domu żyje się przyjemniej.

Zdrowsze pomieszczenia

Zdrowsze pomieszczenia

30 listopada 2018

Światło naturalne towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Tysiące lat ewolucji, ogromny postęp technologiczny ostatnich dziesiątek lat i coraz nowocześniejszy styl życia wciąż nie wpłynęły na tę współzależność natury i organizmu ludzkiego.

Sposób na wyjątkowe wnętrze

Sposób na wyjątkowe wnętrze

26 listopada 2018

Rynek nieruchomości oraz branża budowlana w Polsce mają się bardzo dobrze. Stabilna sytuacja na rynku pracy i wzrost gospodarczy sprawiają, że Polacy coraz częściej rezygnują z wynajmu i decydują się na zakup własnego mieszkania lub budowę domu.

Systemy oddymiania klatek schodowych

Systemy oddymiania klatek schodowych

30 pażdziernika 2018

Klatka schodowa w każdym budynku, zarówno mieszkalnym jak i komercyjnym, w sytuacjach awaryjnych oraz w razie pożaru stanowi bardzo ważną drogą ewakuacyjną. To także droga dostępowa dla ekip ratunkowych.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło