Blog

Zadaszenia poliwęglanowe - dlaczego warto?

Zadaszenia poliwęglanowe w postaci wiat czy daszków nad wejściami stosowane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i obiektów komercyjnych. Co decyduje o tak dużej popularności tego materiału?

Światło naturalne w pomieszczeniu

Jaką rolę pełni światło naturalne w życiu człowieka? Jaką rolę pełni światło naturalne w życiu człowieka? Czy działa na nasze zdrowie, a może wpływa na budżet domowy? Jak zapewnić więcej światła naturalnego w swoim domu?

Zadaszenia dla domu, mieszkania i firmy

Szeroko rozumiane zadaszenia wykorzystywane są zarówno jako elementy budynków jednorodzinnych, bloków i kamienic, jak i wszelkiego rodzaju innych mniejszych konstrukcji. Montaż i odpowiednie wykonanie zadaszenia przynosi wiele korzyści, a czasami nawet oszczędności.

Ogrody zimowe - co należy wiedzieć podczas planowania?

Dobrze wykonany ogród zimowy to wspaniałe urozmaicenie każdego budynku, które stosowane jest coraz częściej w domach mieszkalnych oraz obiektach handlowych i przemysłowych. Estetyczny ogród zimowy pozwala - na stosunkowo niewielkiej przestrzeni - przenieść wnętrze domu czy biura w swoisty nowy wymiar.

Świetlik dachowy - jak wybrać?

Świetliki dachowe znajdują zastosowanie zarówno w obiektach przemysłowych jak i budownictwie mieszkalnym. Rosnące zainteresowanie możliwościami wykorzystania świetlików wynika z jednej strony z obecnych trendów i mody na liczne przeszklenia w architekturze, z drugiej zaś z kwestii związanych z energooszczędnością budynków.

Świetlik z funkcją wyłazu - dlaczego warto?

Klienci rozważający montaż świetlika dachowego, oprócz kwestii związanych z doświetleniem pomieszczenia, niekiedy zastanawiają się również nad ich wpływem na temperaturę pomieszczenia oraz możliwościami zastosowania rozwiązań dodatkowych w tym zakresie.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło