Świetlik z funkcją wyłazu - dlaczego warto?

25 lipca 2018
Świetlik z funkcją wyłazu - dlaczego warto?

Klienci rozważający montaż świetlika dachowego, oprócz kwestii związanych z doświetleniem pomieszczenia, niekiedy zastanawiają się również nad ich wpływem na temperaturę pomieszczenia oraz możliwościami zastosowania rozwiązań dodatkowych w tym zakresie. Świetlik dachowy z funkcją wyłazu stanowi doskonałe połączenie opcji doświetlenia pomieszczenia oraz możliwości przewietrzenia.

W ofercie naszej firmy znajdują się świetliki dachowe z wentylacją, które otwierane i zamykane  mogą być przy pomocy sterowania elektrycznego w sposób manualny lub automatyczny. W poniższym artykule przedstawiamy główne zalety, dla których warto zdecydować się na takie właśnie rozwiązanie.

Kontrola temperatury

Wentylacja jaka możliwa jest dzięki zastosowaniu funkcji otwierania, pomaga w schładzaniu pomieszczenia w cieplejsze dni stanowiąc atrakcyjne urozmaicenie dla nieruchomości.

Mniejsza wilgotność

Świetliki dachowe z możliwością przewietrzania to również doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach o większej wilgotności jak kuchnie czy łazienki. Funkcja otwarcia pozwala w tym przypadku na szybki pozbycie się powstającej pary bez konieczności stosowania wentylatora wyciągowego. W przeciwieństwie do wentylatora, uchylny świetlik dachowy jest rozwiązaniem cichszym i bardziej ekonomicznym.

Polecamy również artykuł: Świetliki dachowe otwierane - dlaczego warto?

Estetyka

swietlik-dachowy-uchylny-2Produkty Ermont to nie tylko zaawansowane rozwiązania techniczne, ale również wspaniała stylistyka. Dostarczane świetliki dachowe są ciekawym urozmaiceniem budynków mieszkalnych i przemysłowych. Produkty takie jak pasma świetlne płaskie czy świetliki dachowe piramidowe stanowią ciekawe połączenia zarówno z budynkami o nowoczesnym jak i klasycznym charakterze.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Realizacje, gdzie prezentujemy niektóre z wykonanych przez nas prac.

Pełna kontrola

Sterowanie funkcją otwierania i zamykania świetlików może odbywać się za pomocą pilota lub przełącznika oraz manualnie. Istnieje również możliwość zastosowania czujnika pogodowego, powodującego automatyczne zamknięcie klapy przy wystąpieniu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Bezpieczeństwo

NIektórzy nasi klienci mają obawy, czy zastosowanie świetlików dachowych nie wpłynie negatywnie na stopień bezpieczeństwa. Jednakże zaawansowane rozwiązania technologiczne, stosowane w świetlikach dachowych naszej firmy, sprawiają iż są to produkty zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem świetlika dachowego z wentylacją, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu +48 61 811 57 52 lub za pomocą formularza kontaktowego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy!

Kontakt

ERMONT
K. Woliński, B. Zieliński S.J.

ul. Perłowa 10
62-002 Suchy Las

Świetliki dachowe - Pasma świetlne - Klapy dymowe. Rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

tel. 61 811 57 52
tel. 61 652 21 35
email. ermont@ermont.com.pl

Formularz kontaktowy
Zobacz również
Dodano: 27 kwietnia 2021

Świetliki dachowe do obory i budynków inwentarskich

Obory i budynki inwentarskie zapewniać powinny optymalne warunki dla hodowli. Jednym z najważniejszych elementów jest duża ilość światła naturalnego i wentylacja.

Zobacz więcej
Dodano: 24 lutego 2021

Kilka sposobów na optyczne powiększenie pomieszczeń

Ostatnie lata to zdecydowany wzrost zainteresowania małymi i średnimi nieruchomościami. Obecny trend wiąże się przede wszystkim z rosnącymi cenami za metr kwadratowy w budownictwie mieszkaniowym i jednorodzinnym.

Zobacz więcej
Dodano: 29 lipca 2020

Jak stworzyć eko dom?

Wzrost świadomości w zakresie ekologii, to coraz silniejszy trend w społeczeństwach na całym świecie. Coraz częściej zwracamy uwagę na środowisko naturalne w codziennym życiu.

Zobacz więcej
Pobieranie pliku
Wpisz Hasło