Świetliki dachowe

Dostarczane przez nas świetliki dachowe to gwarancja niezawodności. Oprócz typowych konstrukcji, wykonujemy również montaż świetlików dachowych niestandardowych, ściśle według potrzeb klienta. Wykonujemy zarówno świetliki do dachów płaskich jak i skośnych. Nie istnieją dla nas pojęcia prac zbyt dużych lub zbyt małych!

Ermont to Poznańska firma, zajmująca się produkcją oraz montażem świetlików dachowych. Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się wśród polskich producentów i dostawców. Wieloletnia obecność w branży, zdobyte doświadczenie oraz  innowacyjne rozwiązania w procesie produkcji, pozwalają nam oferować produkty najlepszej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty, były możliwie najbardziej dostosowane do potrzeb klienta, dlatego też oferujemy świetliki w różnych rozmiarach i o różnym koncie nachylenia. W przypadku świetlików dachowych otwieranych, istnieje możliwość zastosowania z opcji sterowania elektrycznego.

Świetliki dachowe dla domu

Doświetlenie powierzchni mieszkalnej światłem naturalnym powiększa ją optycznie i stanowi wspaniały element dekoracyjny. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń jak np. łazienki. Świetliki dachowe dla domów jednorodzinnych Ermont, montowane mogą być na wszystkich rodzajach dachów - do blachy trapezowej, dachówki oraz blachodachówki. 

Świetliki dachowe do hal przemysłowych

Wykonujemy instalacje świetlików w halach, magazynach i innych budynkach przemysłowych, a także w budynkach handlowych. Nasze produkty cechuje wysoka funkcjonalność oraz najwyższa estetyka wykonania.

Świetlik dachowy z funkcją wyłazu

Więcej naturalnego światła to mniejsze wydatki, co w przypadku dużych powierzchni jest znacznym udogodnieniem. Oferujemy świetliki dachowe otwierane elektrycznie lub manualnie.

Świetliki dachowe na wymiar

Oferujemy świetliki dachowe w bardzo zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Wykoujemy produkty na indywidualne zamówienie.

Rozwiązania nietypowe. Jesteśmy do usług! Nasz wykwalifikowany zespół, dzieki wieloletniemu doświadczeniu, wyjdzie na przeciw nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Wykonujemy nietypowe świetliki dachowe z poliwęglanu oraz szkła w różnych wymiarach. Nasze produkty dostosowane mogą być do montażu na dachach skośnych oraz płaskich.

Bądź pewny i bezpieczny. Dostarczane przez nas produkty spełniają niezbędne wymagania wytrzymałościowe, na wodoszczelność oraz przepuszczalność powietrza.

Świetliki dachowe - informacje dodatkowe »

Oferowane produkty

 • Świetliki nietypowe

  Świetliki nietypowe

  Naszym klientom oferujemy także wykonanie świetlików nietypowych pod kątem indywidualnie dobranych wymiarów oraz kształtów.

 • Naświetla ścienne

  Naświetla ścienne

  Naświetla ścienne to systemy przeszkleń pionowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych.

 • Wyłazy dachowe

  Wyłazy dachowe

  W naszej ofercie posiadamy również wyłazy dachowe, które służą doświetleniu światłem naturalnym pomieszczeń oraz zapewniają...

 • Urządzenia montowane w świetlikach

  Urządzenia montowane w świetlikach

  Kopuły świetlików ERMONT można wyposażyć w urządzenia do przewietrzania lub oddymiania.

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło