Świetliki dachowe

Dostarczane przez nas świetliki dachowe to produkty najwyższej jakości, na które udzielamy gwarancji i które pomyślnie przeszły badania prowadzone przez Laboratorium Konstrukcji i Elementów Budowlanych (Europejska Jednostka Notyfikowana nr 1488) zgodnie z normami PN-EN 1873:2001 i PN-EN 12207:2001. Oprócz typowych konstrukcji, wykonujemy również montaż świetlików dachowych niestandardowych, ściśle według potrzeb klienta. Nie istnieją dla nas pojęcia prac zbyt dużych lub zbyt małych!

Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się wśród polskich producentów i dostawców świetlików dachowych. Wieloletnia obecność w branży oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam oferować produkt o najwyższej jakości oraz stosować innowacyjne i niecodzienne rozwiązania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty, były możliwie najbardziej dostosowane do potrzeb klienta, dlatego też oferujemy świetliki w różnych rozmiarach i o różnym koncie nachylenia, z opcją otwierania gdzie możliwe jest sterowanie elektryczne.

checked-smallŚwietliki dachowe dla domu

Doświetlenie powierzchni mieszkalnej światłem naturalnym powiększa ją optycznie i stanowi wspaniały element dekoracyjny. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń jak np. łazienki. Świetliki dachowe dla domów jednorodzinnych Ermont, montowane mogą być na wszystkich rodzajach dachów - do blachy trapezowej, dachówki oraz blachodachówki. 

checked-smallŚwietliki dachowe do hal przemysłowych

Wykonujemy instalacje świetlików w halach, magazynach i innych budynkach przemysłowych, a także w budynkach handlowych. Nasze produkty cechuje wysoka funkcjonalność oraz najwyższa estetyka wykonania.

checked-smallŚwietlik dachowy z funkcją wyłazu

Więcej naturalnego światła to mniejsze wydatki, co w przypadku dużych powierzchni jest znacznym udogodnieniem. Oferujemy świetliki dachowe otwierane elektrycznie lub manualnie.

checked-smallŚwietliki dachowe na wymiar

Wykorzystując najnowsze technologie oraz zdobyte doświadczenie, możemy zaoferować świetliki o bardzo zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Dostarczamy świetliki dachowe na zamówienie.

Rozwiązania nietypowe. Jesteśmy do usług! Nasz wykwalifikowany zespół, dzieki wieloletniemu doświadczeniu, wyjdzie na przeciw nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Wykonujemy świetliki dachowe z poliwęglanu oraz szkła w różnych wymiarach. Nasze produkty stosowane mogą być skośnych oraz płaskich.

Bądź pewny i bezpieczny. Dostarczane przez nas produkty spełniają niezbędne wymagania wytrzymałościowe, na wodoszczelność oraz przepuszczalność powietrza.

Świetliki dachowe - informacje dodatkowe »

Oferowane produkty

 • Świetliki nietypowe

  Świetliki nietypowe

  Naszym klientom oferujemy także wykonanie świetlików nietypowych pod kątem indywidualnie dobranych wymiarów oraz kształtów.

 • Naświetla ścienne

  Naświetla ścienne

  Naświetla ścienne to systemy przeszkleń pionowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych.

 • Wyłazy dachowe

  Wyłazy dachowe

  W naszej ofercie posiadamy również wyłazy dachowe, które służą doświetleniu światłem naturalnym pomieszczeń oraz zapewniają...

 • Urządzenia montowane w świetlikach

  Urządzenia montowane w świetlikach

  Kopuły świetlików ERMONT można wyposażyć w urządzenia do przewietrzania lub oddymiania.