Świetliki dachowe

Dostarczane przez nas świetliki dachowe to produkty najwyższej jakości, na które udzielamy gwarancji i które pomyślnie przeszły badania prowadzone przez Laboratorium Konstrukcji i Elementów Budowlanych (Europejska Jednostka Notyfikowana nr 1488) zgodnie z normami PN-EN 1873:2001 i PN-EN 12207:2001. Oprócz typowych konstrukcji, wykonujemy również montaż świetlików dachowych niestandardowych, ściśle według potrzeb klienta. Nie istnieją dla nas pojęcia prac zbyt dużych lub zbyt małych!

Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się wśród polskich producentów i dostawców świetlików dachowych. Wieloletnia obecność w branży oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam oferować produkt o najwyższej jakości oraz stosować innowacyjne i niecodzienne rozwiązania.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty, były możliwie najbardziej dostosowane do potrzeb klienta, dlatego też oferujemy świetliki w różnych rozmiarach i o różnym koncie nachylenia, z opcją otwierania gdzie możliwe jest sterowanie elektryczne.

checked-smallWspaniały wygląd

Doświetlenie powierzchni mieszkalnej światłem naturalnym powiększa ją optycznie i stanowi wspaniały element dekoracyjny.

checked-smallCiekawe urozmaicenie

Zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i komercyjnych, świetliki dachowe stanowią wspaniałe urozmaicenie wnętrza oraz elewacji.

checked-smallOszczędność energii

Więcej naturalnego światła to mniejsze wydatki, co w przypadku dużych powierzchni jest znacznym udogodnieniem.

checked-smallRóżnorodna wielkość i rozmiar

Wykorzystując najnowsze technologie oraz zdobyte doświadczenie, możemy zaoferować świetliki o bardzo zróżnicowanych kształtach i rozmiarach.

Poszukujesz nietypowego rozwiązania? Jesteśmy do usług! Nasz wykwalifikowany zespół, dzieki wieloletniemu doświadczeniu, wyjdzie na przeciw nawet najbardziej skomplikowanym rozwiązaniom.

Bądź pewny i bezpieczny. Dostarczane przez nas produkty spełniają niezbędne wymagania wytrzymałościowe, na wodoszczelność oraz przepuszczalność powietrza.

Świetliki dachowe - informacje dodatkowe »

Oferowane produkty

 • Świetliki nietypowe

  Świetliki nietypowe

  Naszym klientom oferujemy także wykonanie świetlików nietypowych pod kątem indywidualnie dobranych wymiarów oraz kształtów.

 • Naświetla ścienne

  Naświetla ścienne

  Naświetla ścienne to systemy przeszkleń pionowych z wykorzystaniem płyt poliwęglanowych.

 • Wyłazy dachowe

  Wyłazy dachowe

  W naszej ofercie posiadamy również wyłazy dachowe, które służą doświetleniu światłem naturalnym pomieszczeń oraz zapewniają...

 • Urządzenia montowane w świetlikach

  Urządzenia montowane w świetlikach

  Kopuły świetlików ERMONT można wyposażyć w urządzenia do przewietrzania lub oddymiania.