Zadaszenia

Konstrukcje zadaszeń stanowią przede wszystkim profile aluminiowe malowane proszkowo. W szczególnych przypadkach, zwłaszcza ze względów wytrzymałościowych, stosowane są profile stalowe, ocynkowane i malowane proszkowo oraz profile ze stali nierdzewnej. Jako przeszklenia stosowane są płyty poliwęglanowe komorowe i lite z wtłoczonym filtrem UV (zadaszenia łukowe i płaskie) oraz szkło bezpieczne klasy o2, P2, P4 i szkło hartowane o grubości 6-18 mm, w zależności od rozstawu konstrukcji nośnej.

Zadaszenia

Zadaszenia opcjonalnie mogą być wyposażone w rynny wykonane z blachy aluminiowej, malowane proszkowo. Kształt rynien jest każdorazowo uzgadniany z Klientem i indywidualnie dobierany do kształtu zadaszenia

zadaszenia-1

Zadaszenie o kształcie półkopuły. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej, PMMA.

 
zadaszenia-2

Zadaszenie z wypełnieniem z poliwęglanu. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-3

Zadaszenie o rzucie pochylonego prostokąta, jednospadowe. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-4

Zadaszenie o przekroju trójkątnym, trójspadowe. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-5

Zadaszenie wielospadowe, budowane na bazie połączonych trójkątów. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-6

Zadaszenie mansardowe z zabudowanymi bokami. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-7

Zadaszenie łukowe z otwartymi czołami. Konstrukcję stanowią profile wygięte na promień R dostosowany do materiału wypełnienia oraz rozmiarów konstrukcji jak i samych oczekiwań klientów. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-8

Zadaszenia łukowe z otwartymi czołami połączone w szereg za pomocą rynien bądź elementów konstrukcyjnych. Konstrukcję stanowią profile wygięte na promień R dostosowany do materiału wypełnienia oraz rozmiarów konstrukcji jak i samych oczekiwań klientów. Mocowane bezpośrednio do ściany. Malowane na dowolny kolor RAL z wypełnieniem z płyty poliwęglanowej.

 
zadaszenia-9

Daszki których jedna krawędź opiera się na konstrukcji budynku, a druga podtrzymywana jest za pomocą odciągów w liczbie zależnej od wielkości daszku. Odciągi można wykonywać wraz z ozdobnymi głowicami. Zadaszenia tego typu mogą mieć spad w kierunku budynku lub przeciwnym. Jeśli spadek jest w kierunku budynku to krawędź na której się ono opiera stanowi rynnę do odprowadzania wody.

 
zadaszenia-10

Zadaszenia te pełnią funkcje wiat, wiatrołapów itp. Budowane są na własnych podstawach nośnych o kształtach zależnych od potrzeb klientów i stanowią wydzieloną konstrukcje obiektów.

 
zadaszenia-11

Zadaszenia które posiadają dodatkowe ścianki boczne z jednej lub obu stron daszku.

 

Przedstawione wyżej kształty są jedynie częścią naszej oferty. Firma wykonuje też zadaszenia wg projektu Klienta lub w razie potrzeby sama proponuje nietypowe rozwiązania odpowiadające jego oczekiwaniom i wpisujące się w architekturę całego obiektu

Pobieranie pliku
Wpisz Hasło